Kazan’da cinnet olayı:Kadın kocasını satırla kesti
Bu yazı 2051 defa okundu.
Salı, 22 Ekim 2013 16:48

Kazan’da  karı koca  tartışması cinnete dönüşünce kadın kocasını satırla kesip kendini iple astı.15 yıllık evli, biri 10 aylık çocuk annesi, 38 yaşındaki Biricik S sürekli tartıştığı, kendisine dayak attığı öne sürülen eşi, 40 yaşındaki Ensar S.’yi satırla boğazını keserek öldürdü. Eşini uyurken öldüren kadın, daha sonra balkona geçip elbise astığı ipi kesip boynuna geçirerek kendisini sarkıtarak intihar etti.

Olay, saat 03.00 sıralarında meydana geldi. Aralarında sürekli sorun bulunan ilçedeki bir temizlikçi firmasında asgari ücretle çalışan Biricik S.  saat 23.00 sıralarında eve alkollü gelince eşi Ensar S. ile aralarında tartışma çıktı. Tartışma sırasında eşini, sonra da çocuklarını döven Ensar S.daha sonra yatak odasına geçti.

İddiaya göre Biricik S.  büyük kızı, lise 2’nci sınıf öğrencisi, 16 yaşındaki D.’ye "Bu adamı bugün öldüreceğim" dedi. Genç kız, gece geç saatlere kadar annesinin, babasına bir şey yapmaması için uyumayarak yanında kalmak istedi. Ancak gece yarısından sonra evin büyük kızı uykuya daldı.

Biricik.S kızının uyumasından sonra eline aldığı satırla yatağında uyuyan eşini boynunu keserek öldürdü. Cinnet getiren Biricik.S  daha sonra evin balkonuna geçip, elbise astığı ipi kesip boynuna geçirdi ve balkondan kendisini boşluğa bıraktı.

Sabah saat 06.00 sıralarında uyanan evin büyük kızı gördükleri karşısında dehşete kapılarak çığlıklar attı. Gelen komşuları, polis ve 112’yi aradı. Gelen ekipler, Ensar S.’yi evin yatak odasında boğazından kesilerek öldürülmüş  buldu, Biricik S  ise borçlarını kısa süre önce bitirdikleri evlerinin balkonunda asılı cansız halde bulundu.

Ekipler evin hemen yanında ilkokul bulunduğunu göz önüne alarak öğrencilerin cesedi  görmemeleri için savcılık yetkililerini beklemeden çağrılan itfaiye yardımıyla Biricik S .’nin cesedini asılı olduğu balkondan indirildi.

Ensar .S.’nin cesedi de savcılığın olay yerindeki incelemesinin ardından eşiyle birlikte Kazan Devlet Hastanesi Morguna kaldırıldı. Eşi ile birlikte temizlikçi firmasında çalışan, ancak 10 aylık oğlunun doğumundan sonra işten ayrılan Biricik S nin bu yıl içinde eşiyle tartıştıktan sonra bileğini kesip, Kazan Emniyet Müdürlüğü’ne giderek şikayetçi olduğu belirtildi.

Kazan Devlet Hastanesi morguna kaldırılanBiricik S ’nin cebinden bir de not çıktığı. Biricik S yazdığı kısa notta, "Bu adamı öldüreceğim, beni başka kadınla aldatıyor" diye yazdığı öğrenildi.Cenazelerin Ardahan'da toprağa verileceği kaydedildi.

 

Yorumlar  

 
-1 #1 AHMET 23-10-2013 09:16
cocuklar korkuyor su fotoyu kaldırın karartma falan ısemı yarar sanıyorsunuz
Alıntı
 

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile